Kontaktlista

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar under festivalen.

Projektledare

David Dagemark
Mobil: 0706-46 74 00
Mejl: david.dagemark@kungsbacka.se

Platsansvarig

Kungsbacka torg

Micha Herrmann
Mobil: 0703-11 34 06
Mejl: michael.herrmann@kungsbacka.se

Moa
Mobil: 0763-39 17 40
Mejl: moosan04@gmail.com

Badhusparken

Anna Frykman
Mobil: 0700-83 33 82
Mejl: anna.frykman@kungsbacka.se

Carin Sjöberg
Mobil: 0300-83 46 20
Mejl: carin.sjoberg@kungsbacka.se

Hej Valand

Deborah Haugaard
Mobil: 0700-81 85 18
Mejl: deborah.haugaard@kungsbacka.se

Teknik & scen

Kungsbacka torg

Julia Mielke - scenchef
Mobil: 0300-83 47 60
Mejl: julia.mielke@kungsbacka.se

Carl-Johan Norrhamn
Mobil: 0300-83 87 08
Mejl: carljohan.norrhamn@kungsbacka.se

Kenta Andersson
Mobil: 0704-49 72 57
Mejl: kenta@hyrljudet.se

Nicklas Olsson
Mobil: 0767-88 88 86
Mejl: nicklas_olsson@live.se

Badhusparken

Christopher Sköld - scenchef
Mobil: 0705-83 54 69
Mejl: christopher.skold@kungsbacka.se

Anders Borgh
Mobil: 0707-75 60 11
Mejl: anders.borgh@gmail.com

Kenny Boufadene
Mobil: 0734-69 64 77
Mejl: kenny.boufadene@kungsbacka.se

Alexander Figueras
Mejl: alexander.figueras@gmail.com

Hej Valand

Lars Hammarström
Mobil: 0300-83 45 99
Mejl: lars.hammarstrom@kungsbacka.se

Säkerhet

Madeleine Jonasson
Mobil: 0300-83 78 21
Mejl: madeleine.jonasson@kungsbacka.se

Indir Mehinagic - ordningsvakt
Mobil: 010-4702630
Mejl: indir.mehinagic@securitas.se

Sjukvård

Pia Bäckström
Mobil: 0300-83 78 24
Mejl: pia.backstrom2@kungsbacka.se


 

Övriga kontaktpersoner

Johan Tingström, RENTA hyrmaterial
Mobil: 0723-52 69 08
Mejl: johan.tingstrom@renta.se

Ann-Ci Warlöv, personalkoordinator
Mobil: 0300-83 80 70
Mejl: ann-ci.warlov@kungsbacka.se

Per Hemberg, programansvarig
Mobil: 0700-83 30 76
Mejl: per.hemberg@kungsbacka.se

Caroline Wingolf, kontaktperson Motsatser och Tantleken
Mobil: 0300-83 41 89
Mejl: caroline.wingolf@kungsbacka.se

Harald Tjelle, kontaktperson Pianomaraton
Mobil: 0700-83 32 76
Mejl: harald.tjelle@kungsbacka.se

Sofia Larsson, kontaktperson dramatiserade vandringar
Mobil: 0300-83 47 94
Mejl: sofia.larsson4@kungsbacka.se

Victoria Forsberg, kommunikation
Mobil: 0300-83 45 97
Mejl: victoria.forsberg@kungsbacka.se